עמוד ראשי     |      הוסף אתר     |      אודות     |      צור קשר    |      פרסם באתר      ישנם 758 אתרים מאונדקסים

ברוכים הבאים לאינדקס אתרים גיל הזהב


תקנון השימוש באינדקס אתרים גיל הזהב:


השימוש באינדקס אתרים גיל הזהב כפוף לתקנון זה. כל שימוש באינדקס אתרים גיל הזהב מהווה הסכמה חד משמעית לתנאי התקנון והכתוב בו. אם אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי התקנון, אינך רשאי לעשות שימוש באינדקס אתרים גיל הזהב.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות המלאה לשנות את תקנון זה מעת לעת, ועל לפי שיקול דעתה הבלעדי ללא צורך בכל הודעה מוקדמת. הנהלת האתר הנה הסמכות הבלעדית לאישור אתרים המבקשים להכלל באינדקס ואין אנו מתחייבים לכלול באינדקס כל אתר.

בעלי אתרים: בעת הכללת אתר באינדקס זה (אינדוקס) אנו עושים שימוש ב"טקסט מתאר" לאתר המאונדקס. במקרים מסויימים נלקח הטקסט המתאר מהאתר עצמו (תיאור האתר המאונדקס ילקח מהאתר עצמו). במקרים אלה, לא יהיו לבעל האתר כל טענות כלפינו. בעצם בקשת הכללת אתר באינדקס אתרים גיל הזהב מהווה אישור להשתמש בטקסט המופיע באתר לתאורו באינדקס.

השימוש באינדקס אתרים גיל הזהב הנו חופשי וחינמי לחלוטין, למעט אפשרויות פרסום ממומן. השימוש בכל סוג של תוכן המופיע באינדקס אתרים גיל הזהב הנו באחריות מלאה של המשתמש בלבד. עצם הכללת אתר כלשהו באינדקס אינה מהווה הוכחה כלשהי לאמיתות התוכן באינדקס אתרים גיל הזהב המאונדקס.

באחריות המשתמש עצמו לבדוק את אמיתות הפרסומים מכל סוג שהוא. אין להפיץ, לפרסם, להעתיק, לשכתב ו/או למכור תוכן מכל סוג המפורסם באינדקס אתרים גיל הזהב. הנהלת האתר עושה ככל שביכולתה על מנת להפעיל את האתר בכפוף לחוקי מדינת ישראל - מאידך, יש לקחת בחשבון כי עלולות להתרחש תקלות לא צפויות. אין לפרסם באינדקס אתרים גיל הזהב תוכן מועתק ו/או לא מקורי.

הנהלת האתר עושה ככל שביכולתה על מנת לבדוק את האתרים המוגשים לאינדקס על ידי הגולשים. הנהלת האתר אינה אחראית לפגיעה או להפרה של זכויות קניין רוחני כלשהן. הגולשים והמשתמשים באינדקס אתרים גיל הזהב מצהירים כי ידוע להם שכל מידע, טקסט, קישור, תמונה, גרפיקה וכל חומר אחר שפורסם על ידם הנו באחריותם הבלעדית. במידה ונתקלתם בתוכן פוגע אנא דווחו לנו ואנו נבדוק מיידית.

הגולשים והמשתמשים באינדקס אתרים גיל הזהב מתחייבים כי כל הודעה, תוכן, קישור וכל חומר אחר יהיו הולמים ולא יפגעו בזכויות של אדם אחר, לרבות זכויות קניין רוחני. הגולשים והמשתמשים באינדקס אתרים גיל הזהב מתחייבים שלא לנהוג בכל דרך העלולה לגרום נזקים לבעלי האתר החוקיים.

ולשם הבהרה נוספת: אין להוסיף לאינדקס אתרים בעלי תוכן לא ראוי כגון: תוכן אלים, תוכן למבוגרים בלבד או תוכן הקורא לכל פעילות לא חוקית.

האמור בתקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לנשים וגברים כאחד.


אתרים חדשים:

מבזקי חדשות:

מפת האתר | תקנון